Kampionati Kombetar i Moshave U16

Pas nje paraditeje emocionuese me zhvillimin e garave te grupmoshave U13, pasditja erdhi me doza me te medha emocionesh me afrimin e ores per fillimin e garave te Kampionatit Kombetar te Grupmoshave U16. Te rinjte e trajnuar prej kohesh per kete dite, u pozicionuan ne pritje te nisjes se garave. Pjesemarrja ishte me e gjere se ne vitet e meparshme dhe nuk munguan edhe atletet miq nga Kosova. Me poshte mund te shihni disa foto nga aktiviteti.

Per me shume foto, kliko ketu.

Per te pare rezultatet, kliko ketu.