Kampionati Kombetar i Moshave U18

Gjate nje paraditeje te kendshme plot diell, ne ambjentet e stadiumit “Qemal Stafa” u zhvillua “Kampionati kombetar i mosha U18” i cili mblodhi atlete te rinj, nga Shqiperia edhe nga Kosova, te cilet dhane maksimumin e tyre ne garat e zhvilluar. Pjesemarrja ishe e gjere dhe shume rezultate te larta u arriten. Me poshte mund te shihni edhe disa foto nga aktiviteti.

Per me shume foto, kliko ketu.

Per te pare rezultatet, kliko ketu.